Başarılı Oyuncu Barış Arduç, Kiğılı’nın Yeni Marka Yüzü Oldu

Başarılı Oyuncu Barış Arduç, Kiğılı’nın Yeni Marka Yüzü Oldu
MAGAZİN A- | A+   04.04.2024 19.32
Qavun

Türkiye'nin öncü erkek giyim moda perakende markası Kiğılı, başarılı oyuncu Barış Arduç ile sezona damga vuran bir iş birliğine imza attı.

85 yıllık bir markanın kapsayıcı tecrübesini geleceğe daha güçlü ve dinamik adımlarla taşımak isteyen Kiğılı, 2023 yılında başlattığı dönüşüm yolculuğunu bu kez Barış Arduç’un karizmatik ve özgün tarzı ile birleştiriyor. 

2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonu için kamera karşısına geçen Barış Arduç, Kiğılı'nın özgüvenli rahatlığını, her ana uygun kombin çeşitliliğini, sakin şıklığı ve maskülen tarzını kusursuz bir şekilde yansıttı. 

Çekimlerden çok keyif aldığını dile getiren Barış Arduç, ‘’Başarısı ülke sınırlarını aşan güçlü bir Türk markası ile iş birliği yapmak benim için heyecan verici. Kiğılı takım elbisenin yanında günlük hayatta her ortama uyum sağlayan, rahatlık sunan geniş bir koleksiyona sahip. Kiğılı ile yollarımızın kesişmesinden büyük mutluluk duyuyorum.” dedi

Barış Arduç'un karizması ile Kiğılı'nın köklü geçmişi, ülke sınırlarını aşan kalitesini bir araya getiren iş birliği, erkek moda dünyasında unutulmaz bir iz bırakacak.

Son Güncelleme: 04.04.2024 19:32
Barış arduç  Kiğılı  Marka yüzü  Reklam filmi   
Qavun

YORUMLAR

booked.net

 

Trend Haberler