Baymak, geleceğin teknolojisiyle üretilen yeni kombisi Lunatec’i piyasaya çıkardı

Baymak, geleceğin teknolojisiyle üretilen yeni kombisi Lunatec’i piyasaya çıkardı
EKONOMİ A- | A+   13.10.2021 12.30
Qavun

İklimlendirme dünyasının lider markası Baymak, uzun zamandır BDR Thermea Group bünyesinde Ar-Ge çalışmaları devam eden hidrojen uyumlu kombisi Lunatec’i görücüye çıkardı. İleride Avrupa ve Türkiye’de kullanılacak hidrojen yakıt teknolojisi kullanımına uygun olan Lunatec kombi, yüzde 20 hidrojen ve yüzde 80 doğal gaz içeren yakıtlar için özel olarak geliştirildi.

Baymak’ın sürdürülebilir bir dünya için sorumlu üretim ve tüketim yaklaşımının bir ürünü olan Lunatec kombi, tüm dünyada fosil yakıt kullanımını azaltma çalışmalarının Türkiye pazarındaki öncü yansımalarından biri olarak dikkat çekiyor. Üretim teknolojisi ve güçlü Ar-Ge altyapısını sürekli olarak geliştiren Baymak’ın geniş kombi ailesinin yeni üyesi Lunatec; yüzde 20’ye kadar hidrojen karışımıyla çalışmaya uyumlu olmasının yanı sıra tekil cihaz olarak yüzde 94 ısıtma mevsimsel verimliliğine ve A enerji ısıtma verimliliğine sahip. Lunatec kombi, Baymak modülasyonlu oda termostatı ve dış hava sensörü ile birlikte kullanıldığında tasarruf oranı da daha üst seviyeye çıkarak yüzde 98 sistem ısıtma mevsimsel verimliliği ve A+ sistem ısıtma enerji sınıfına yükseliyor. Düşük ses seviyesi ve su ön ısıtma özelliğiyle kullanıcılarına yüksek sıcak su konforu sunan Lunatec kombi, kompakt boyutlarıyla da her yaşam alanına uyum sağlıyor.

Lunatec kombinin tanıtımı için Türkiye’nin farklı noktalarında eğitim toplantıları organize eden Baymak, ekim ayı boyunca iş ortaklarını Lunatec’in iklimlendirme sektörüne getirdiği yeniliklere yönelik bilgilendirecek.   

Lansmana özel 7 yıl garanti

A sınıfı ErP enerji verimliliğine sahip Lunatec kombiler, premiks tam yoğuşma teknolojisiyle yüksek tasarruf ve yüksek verim sağlıyor. Tesisat su basıncını dijital ekran üzerinde hassas okuyabilme özelliği, kolay ayarlanabilir kullanıcı dostu kontrol paneli, pirinç hidroblok sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı gibi önemli özelliklerinin yanında 30 Kasım 2021 tarihine kadar ilk çalıştırması yapılan Lunatec kombilerinde lansmana özel 7 yıl garanti avantajıyla tüketicilerle buluşuyor. Lunatec kombilere tüm Baymak bayilerinden ve Orange Store’lardan ulaşılabiliyor.

Hibya Haber Ajansı

Son Güncelleme: 13.10.2021 12:30
Baymak  Kombi  Lunatec   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi