'Bir duyumum var' diyerek Mansur Yavaş'la ilgili yeni planı açıkladı

'Bir duyumum var' diyerek Mansur Yavaş'la ilgili yeni planı açıkladı
GÜNDEM A- | A+   07.12.2021 08.17
Qavun

Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı karalamak için bir kitap piyasaya sürüleceğini yazdı.

halktv.com.tr'de yeralan habere göre;

Barış Pehlivan, bugünkü köşesinde, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı "Bundan sonra dikkat etsin. Arkasında bir ülkücü nefes var" diyerek tehdit ettiğini hatırlatarak, "Hemen ardından, Alparslan Türkeş Vakfı’na yapılan son baskında da yine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı hedef alındı. Yani her ne kadar Yavaş polemiğe girmek istemese de işi pek kolay görünmüyor." değerlendirmesini yaptı.

Pehlivan, "bir duyumum var" diyerek, şunları aktardı:

"Çok yakın zamanda Mansur Yavaş hakkında bir karalama kitabı da çıkacakmış. Yazarı da tanıdık, Ergenekon kumpasları döneminin tetikçilerinden biriymiş. Hatta emekli amirallerin Montrö açıklaması sürecinde tekrar piyasaya sürülen kişiymiş. Bilen biliyor, o isim Melih Gökçek’in televizyon kanalında çalışıyor. İşte bunu bilenler de “Gökçek Yavaş’a karşı kitap yazdırdı” dedikodularını çıkarıyormuş. Hani, haksız da değiller gibi. Neyse bir tetikçinin kalemiyle Mansur Yavaş’ı yıpratacaklarını düşünmeleri de ne garip bir kafa, orasını anlamak hayli zor."

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Son Güncelleme: 07.12.2021 08:17
Mansur yavaş  Bir duyumum var  Barış pehlivan   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi

booked.net