CHP'li Bülbül AKP için: "Yolcudur abbas, bağlasan da durmaz!"

CHP'li Bülbül AKP için: "Yolcudur abbas, bağlasan da durmaz!"
SİYASET A- | A+   14.01.2022 14.35
Qavun

CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bülbül açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 Ocak'ta Aydın'da gerçekleştireceği mitingle ilgili iddialı açıklamada bulundu. CHP'li Bülbül: AKP'nin zorla devlet kurumlarından insan topladığı bilgisi kulağımıza geliyor."dedi.

"YOLCUDUR ABBAS"

Alanın boş kalacağını ve bu yüzden halka baskı yapıldığını belirten CHP'li Bülbül:" Tek adam bu cumartesi günü Aydın'a geliyor. Gelmesine geliyor da halkı da zorla beraberinde sürüklüyor. Bize iletilen ve duyduğumuz bilgiye göre AKP, miting için İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden okullardaki idarecilere, çalışanların iradesi dışında mitinge gelmeleri için baskı yaptırıldığı ihbarları geliyor. Bunlar olağan şeyler. Biz hiç şaşırmadık. Çünkü bu zamana kadar yaptığı mitingleri gördük. Her yer bomboştu. Bu sefer rezil olmak istemiyorlar ve insanları tehdit yoluyla mitinge getiriyorlar. Ne kadar getirirseniz, getirin. Ne kadar zorlarsanız, zorlayın. Ne kadar kalabalık olursanız olun artık siz bittiniz. Yolcudur abbas, bağlasan da durmaz." şeklinde konuştu.

Hibya Haber Ajansı

Son Güncelleme: 14.01.2022 14:36
Süleyman bülbül  Akp  Miting  Tehdit  Chp   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi

booked.net