Calvin Klein İlkbahar 2024 kadın giyim kampanyası Kendall Jenner ile tanıtıldı.

Calvin Klein İlkbahar 2024 kadın giyim kampanyası Kendall Jenner ile tanıtıldı.
KADIN A- | A+   26.02.2024 14.57
Qavun

Kendall Jenner, Calvin Klein İlkbahar 2024 kadın koleksiyonu kampanya çekimleri için kamera karşısına geçti. Mert Alaş’ın kadrajından yansıyan kampanyada, uzun zamandır marka elçisi olan Kendall Jenner, Calvin Klein'ın İlkbahar kadın giyim koleksiyonundaki sofistike ve çabasız tutkuyu öne çıkarıyor.

Yeni rahat trençkot, yumuşak dökümlü silueti ve ilkbahar boyunca yerini koruyacak yüksek stil için tasarlanmış akışkan kumaşıyla sezonu tanımlıyor. Esnek blazer ve birlikte kombinleyebileceğiniz esnek geniş paça pantolon ile zarif ve modern bir siluete merhaba deyin. Günün her anına uyum sağlayan askılı deri çapraz çanta, deri yapısıyla zamansız şıklığı geceye taşıyor. Koleksiyonunun zamansız, rafine stilleri, markanın modern minimalizme ikonik yaklaşımını tüm kategorilerde gözler önüne seriyor.

Calvin Klein İlkbahar 2024 kampanyası, kültürün öncülerini bireysel portreler aracılığıyla keşfetmeye devam ediyor. Bu kareler, özgünlükleri vurgulandığı ve kendine güvenin keşfedildiği hikayelerle Calvin Klein yaşam tarzının tüm yönlerini sergiliyor. 

Kampanya Bilgileri:

Yönetmen ve fotoğrafçı: Mert Alaş 

Stilist: Emmanuelle Alt

Editoryal Kredi

Calvin Klein

Son Güncelleme: 26.02.2024 14:57
Calvin klein  İlkbahar 2024  Kadın giyim  Kendall jenner   
Qavun

YORUMLAR