‘Derin bir iz bırakmasın!’ diyenler için: Neutrogena Sivilce Karşıtı+

‘Derin bir iz bırakmasın!’ diyenler için:  Neutrogena Sivilce Karşıtı+
KADIN A- | A+   04.04.2022 19.22
Qavun

Cilt bakım markası Neutrogena, ürün gamına yeni bir aile daha ekledi. Sivilce Karşıtı+, sivilce sorunları olan yetişkinler için geliştirildi. Yüz temizleme jeli ve serumdan oluşan yeni aile, sivilce oluşumunun engellenmesi ve sivilce izlerinden kaynaklı leke görünümünün azaltılmasına yardımcı oluyor.

Her geçen gün portföyüne eklediği yeni ürünlerle güzellik ve bakım dünyasını buluşturan Neutrogena, sivilcelerle mücadele için ürün gamına yeni bir aile ekledi: Sivilce Karşıtı+. 

Yüz temizleme jeli ve günlük serumdan oluşan yeni Neutrogena Sivilce Karşıtı+ ailesi dermatologlarla birlikte geliştirildi. Bunun yanı sıra dermatologlar tarafından önerilen Neutrogena Sivilce Karşıtı + temizleme jeli ve günlük serumun içeriğinde BHA (Salisilik asit), AHA (Glikolik ve Mandelik asit) ve PHA (Glukonolakton) yer alıyor. Bilim insanları sivilcelenmeye yatkın olan ciltlerde maksimum etkinliği optimal yumuşaklık ile dengelemek için asit oranını dikkatle seçti. Buna göre Neutrogena Sivilce Karşıtı+’ın içeriğinde %0,5 oranında gözenekleri sebumdan arındıran BHA, %7,5 oranında cildi yenilemek için derinlemesine temizleyen AHA, %2,5 oranında soyucu etkisiyle gözenekleri temizleyen ve cilt dokusunu geliştirmeye yardımcı olan PHA bulunuyor.

Sivilce sorunları olan 18-25 yaş ve 25 yaş üzeri yetişkinler için geliştirilen Sivilce Karşıtı+ ailesi ürünleri yeni sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor, cilde parlaklık veriyor, cilt yüzeyini pürüzsüzleştiriyor. Bütün bu etkilerinin yanı sıra, sivilceli ciltlerin en önemli sorunu olan sivilce izleri görünümünün azalmasına destek oluyor.

Sivilce Karşıtı + temizleme jeli ve günlük serumun sabah ve akşam birlikte kullanılarak bütün bir rutin oluşturulması çok önemli. Bu rutin ile bir haftada arınmış bir cilde sahip olmak mümkün.

Johnson & Johnson Hakkında:

Johnson & Johnson Tüketim Ürünleri Grubu, yıllardır kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek için çalışmalarını sürdürmektedir. 1886‘da ABD’de Johnson kardeşler tarafından kurulan, dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip üreticisidir. 60 ülkede, 125.000’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’de ise 1985 yılında tüketim ürünleri firması olarak faaliyetlerine başlamıştır. 

Bünyesinde tüketici sağlığı, medikal cihazlar ve ilaç alanında 3 ana şirket bulunan Johnson & Johnson, insanların sağlığını ve esenliğini ileriye götürmek için yenilikçi fikirler, ürünler ve hizmetler üretmektedir. Her gün dünyanın her yerinden bir milyarı aşan insanın yaşamlarına dokunmak için özveriyle çalışmaya devam etmektedir. 

Son Güncelleme: 04.04.2022 20:34
Neutrogena  Sivilce karşıtı  Derin i̇z bırakmasın   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi

booked.net