Erhan Adem, 'Umudu CHP'de Bulan Niğde, Kılıçdaroğlu'nu Bağrına Bastı'

Erhan Adem, 'Umudu CHP'de Bulan Niğde, Kılıçdaroğlu'nu Bağrına Bastı'
SİYASET A- | A+   24.08.2022 10.56
Qavun

CHP Lideri Kılıçdaroğlu TBMM'nin tatile girmesiyle başladığı farklı illerdeki grup toplantılarına Niğde'de de devam etti. Kılıçdaroğlu toplantı sonrası Şadırvan Parkında vatandaşla buluştu, esnaf ziyareti gerçekleştirdi. CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, "Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Niğde'de de yurttaşlarımızın sevgi seliyle karşılandı" yorumunu yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) grup toplantısını bu hafta Niğde’de de yaptı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündeminde “Beşli Çete”ye verilen ihaleler, ekonomi ve Suriyeli sığınmacılar vardı.

Toplantı sonrası Niğde Şadırvan Parka giden CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu kalabalık bir halk topluluğu karşıladı. Kalabalığın sevgi seliyle karşılaşan Kılıçdaroğlu yürümekte zorlanırken planlanan esnaf ziyaretini ertelemek zorunda kaldı. Kısa sürede halkın miting alanına çevirdiği Şadırvan Park'ta vatandaşlara seslenen Kılıçdaroğlu,  daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Kılıçdaroğlu'nun ziyaretini değerlendiren CHP Niğde Başkanı Erhan Adem, halkın CHP iktidarını sabırsızlıkla beklediğini kaydetti. Başkan Adem, " Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Niğde'de de coşku ve sevgi seliyle karşılandı. Sayın Kılıçdaroğlu halka hitaben yaptığı konuşmada bir çok konuya değindi. CHP iktidarında sosyal devlet anlayışı ile hareket edileceğini vurguladı. Çiftçiye, üreticiye sağlayacağı bedava mazot ve elektrikten bahsetti. Kırsalda yaşayan gençlere ve ev hanımlarına devletin yapacağı destekleri anlattı. Yurttaşlarımız bu zorlu günlerden çıkış yolunu CHP'de görüyor. CHP iktidarında yurttaşlarımız kazanacak. Türkiye kazanacak" dedi.

Son Güncelleme: 24.08.2022 10:56
Erhan adem  Niğde  İl başkanı  Kılıçdaroğlu   
Qavun

YORUMLAR

booked.net

 

--------------------------------------------------------

MAKALELER

Türk Kara Ordusu Ne Zaman Kuruldu - Hüseyin Nihal Atsız

---------------------------------------------------------