Eşarpla çanta uyumu kadınların vazgeçilmez tutkusu

Eşarpla çanta uyumu kadınların vazgeçilmez tutkusu
KADIN A- | A+   25.10.2021 20.13
Qavun

İster zamansız büyük boy çanta ister bir şal, isterseniz de şık bir eşarp… Tüm bu aksesuarları kullanarak kombinlerinizi her gün farklılaştırabilirsiniz. Zühre Sonbahar-kış koleksiyonundaki birbirinden şık çantalar, şallar ve eşarplar her kadının olmazsa olmazı olarak alışveriş listelerinin ilk sıralarında yerlerini aldı.

Monogram desenler ön planda

Kadın dış giyimi, kıyafet, eşarp ve çanta gibi aksesuarlarının tek bir markada kalite ile buluştuğu olan Zühre ile kombininiz eksiksiz olacak. Yılan deri, kroko, zincir detaylı, çizgili, tek renk nude tonlarda ve soft tonların sadeliğinde, renkli ve canlı spor kombin çantalar bu sezon da vazgeçilmez seçimler arasında. Eşarplarda ipek, saten kumaşlar ve monogram, geometrik ve çizgi desenleri ön planda.

Çantaların zincirleri yine şık, yine ışıltılı

Eşarp, ayakkabı ve çanta seçiminizde renkler, dokular ve tarzlar önemlidir. Aslında basit şeylere dikkat ederek eşarp, çanta ve tüm aksesuarlarınızda uyumu yakalayabilirsiniz. Kombinlerinizde özellikle aynı rengin farklı tonlarını seçerek uyumu yakalayabilirsiniz. Zincir detaylı bir çanta ile zincir desenli bir eşarp yerine düz renk bir eşarp seçmek doğru bir tercih olacaktır. Çantanız alt giyimle, eşarbınız üstünüzdeki gömlek ya da bluzla, takılarınız ise kemerinizle uyumlu olabilir. Minik uyumlar her zaman daha iyidir. Kusursuz görünmeye değil iyi hissetmeye odaklanarak her zaman bir adım önde olacağınız tarzınıza yakışacak tüm kombinlerinizi Zuhre.com.tr ve Zühre bayilerinden satın alabilirsiniz.

Son Güncelleme: 25.10.2021 20:13
Eşarp  Çanta  Zühre  Kadın   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi

booked.net