Gelecek Partili Güler: 'İktidara geleceğiz'

Gelecek Partili Güler: 'İktidara geleceğiz'
SİYASET A- | A+   29.06.2022 12.57
Qavun

Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, yerel gündemle ilişkin açıklamalarda bulundu. Bayburt halkının iktidarın uyguladığı politikalar sebebiyle zor durumda olduğunu belirten Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Güler, "Yarınlar konusunda fikri olan Gelecek Partisi bu ülkeyi yönetecek." dedi.

Vatandaşların git gide adaletten, ekonomiden, sağlıktan, eğitimden, sosyal hayattan mahrum bırakıldığını ifade eden Gelecek Partili Güler, "İktidar artık ne yaptığını bilemez, halkı göremez oldu. Öyle ki ocak ayından beri fahiş zamlarla vatandaşlar enflasyona ezdirilirken bile zam yapıp, yapmamakta kararsız kaldılar. Halk iyice perişan oldu. Market fiyatları el yaktı, insanlar fahiş zamlara artık tepki veremez oldu.

İktidar ne kadar görmezden gelse de biz her zaman halkın yanında olduk. Vâr gücümüzle yardıma koştuk. Esnafı ziyaret ettik, vatandaşla kenetlendik. Bayburt halkının hep yanında olduk. Sadece Bayburt'ta değil. Elimizden geldiğince her yardıma ihtiyacı olana koştuk, el uzattık. Fakat artık yeter. Artık bu kötü yönetim, basiretsiz yönetim gidecek. İşin ehli kadrolarıyla bizler ülkenin başına geleceğiz. Yarınlar konusunda fikri olanlar bu ülkeyi yönetecek. Halkın Geleceği Ahmet  Davutoğlu ile Türkiyemiz yeniden refaha, adalete, huzura, ekonomiye, eğitime, sağlığa kavuşacak." şeklinde konuştu.

Hibya Haber Ajansı

Son Güncelleme: 29.06.2022 16:18
Gelecek parti  Nazif güler  Antalya  Bayburt   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi

booked.net