Gelecek Parti'li Selçuk Özdağ; 'Ne kadar da hassaslar. Ne kadar da şiddet karşıtı imişler. Gözlerimiz yaşardı'

Gelecek Parti'li Selçuk Özdağ; 'Ne kadar da hassaslar. Ne kadar da şiddet karşıtı imişler. Gözlerimiz yaşardı'
SİYASET A- | A+   09.08.2022 12.01
Qavun

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un arkadaşlarının Gazeteci Latif Şimşek'i tartaklaması sonucu yandaş medyadan gelen baskı üzerine; Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ bir sosyal medya hesabından bir dizi paylaşımda bulunarak Cemal Enginyurt'a destekte bulundu.

Gelecek Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ yaptığı paylaşımlarda;

" 1. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a Ankara’da silahlı ve sopalı saldırı gerçekleşti. Saldırının öldürme kastıyla planlı bir şekilde 7 kişi tarafından gerçekleştirildiği ortaya çıkan bir kamera kaydında açıkça görülüyor.

2.Saldırının ardından bir açıklama yapan MHP Gnl. Başkan yardımcısı Semih Yalçın; bu hareketin delileri çoktur” diyerek saldırıyı yapanları sahiplendi.

3. Bazı MHP teşkilatları da yine saldırıyı onaylayan ve sahiplenen paylaşımlar yaptı.

4. Olayı soruşturan Ankara emniyeti en önemli delilleri dosyaya koymadığı tespit edildi.

5. Saldırının ardından MHP gn başkanı Devlet Bahçeli, suikast olayını bizzat saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ’ın kendisinin yaptırdığını iddia etti.

6. Saldırının failleri serbest bırakıldı.

7. Peki o gün bana yapılan bu saldırı karşısında iktidar destekçisi medya nasıl bir tavır sergiledi? Söyleyeyim: Duymadılar, görmediler, söylemediler. Niçin? Çünkü böyle rezil bir olayın failleri iktidarın çeperlerindeki aparatlardı. İktidarlarına zarar gelmesin diye sustular.

8. Tamam da o gün susanlar bugün ne yapıyor.? Önceki gün yaşanan bir arbededen dolayı muhalif kimliğiyle bilinen Cemal Enginyurt şahsında tüm muhalefet linç ediliyor. Tüm yandaş kanallarda bu konuşuluyor. Olayın ne kadar gaddarca ve vahşi (!) olduğu tartışılıyor.

9. Vay beee, ne kadar da hassaslar. Ne kadar da şiddet karşıtı imişler. Gözlerimiz yaşardı. Siz ne ara bu kadar ilkeli namuslu ve hümanist (!) oldunuz?Eskiden de mi böyleydiniz yoksa yeni bir ruh mu üflendi sizlere? Eğer eskiden de böyleydik diyorsanız buyrun size fırsat.

10. O gün bana yapılan suikastı o sıralar duymamış olabilirsiniz. Hazır bugün hümanist ve şiddet karşıtı iken size ikinci 1 şans. Son söz:Şiddetin her türlüsüne karşıyım. Kimden gelirse gelsin kime yapılırsa yapılsın. Söz konusu olayı kınıyor v herkesi sağduyuya davet ediyorum." dedi. 

Son Güncelleme: 09.08.2022 12:01
Cemal enginyurt  Selçuk özdağ  Demokrat parti  Gelecek parti   
Qavun

YORUMLAR

booked.net