Geleneksel değerlere yeni yorumlar: Monden İstanbul

Geleneksel değerlere yeni yorumlar: Monden İstanbul
SEKTÖREL A- | A+   12.01.2022 11.10
Qavun

Geçmişten bugüne, yerelden evrensele uzanan bir yaşam tarzı vadeden dekorasyon markası Monden İstanbul, Türk süsleme sanatının en önemlilerinden biri olan çini sanatına ait tasarımları ile binlerce yıldır gelen kültürü yaşam alanlarımıza taşıyor.

Monden İstanbul, sunumluk ve sofra aksesuarlarından oluşan Aşk Koleksiyonu ile genellikle mimari eserlerin, saray, köşk ve konak gibi yapıların çeşit çeşit motiflerle ve göz alıcı renklerle süslenmesinde kullanılan çini sanatını günlük hayata kazandırıyor.

Kültürel bir miras olan çini sanatına modern bir yorum getirerek sofralarımızı süsleyen Monden İstanbul; Rumi, İstanbul Aşkı, Selçuk, Kırmızı Aşk, Yıldızların Turkuaz Konçertosu ve Nar Serisi konseptlerinden oluşan Aşk Koleksiyonu ile doğunun ağırlama sanatına modern bir yorum getiriyor. Sadece Hiref mağazasında satışa sunulan, çapları 12cm ile 37cm arasında değişen el yapımı koleksiyondan, her zevke uygun ince ayrıntılar ile işlenmiş olan objeler yer alıyor.

Hülya Gür imzası taşıyan dekorasyon markası Monden İstanbul’un 60 parçadan oluşan sehpa, yemek masası ve sandalye tasarımlarının yer aldığı mobilya koleksiyonu Bretz mağazalarından, sunumluk ve sofra aksesuarlarından oluşan Aşk Koleksiyonu’nu ise Hiref mağazalarından satın alınabiliyor.

Monden İstanbul koleksiyonları hakkında bilgi edinmek ve ürünleri satın almak için   www.mondenistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Hibya Haber Ajansı

Son Güncelleme: 12.01.2022 11:10
Monden i̇stanbul  Geleneksel değerler   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi

booked.net