Gizem Altıntaş 'Anne Olunca Büyüdüm'

Gizem Altıntaş 'Anne Olunca Büyüdüm'
MAGAZİN A- | A+   10.05.2023 14.35
Qavun

Gigy&Co. markasının kurucusu ve kreatif direktörü Gizem Altıntaş, anneliğin kendisine kattıklarını ve çocuklarıyla geçirdiği keyifli vakitleri MAG Nisan sayısı Anneler Günü özel içeriğinde anlattı.

“Annelik benim için dünyanın en büyük, en tarifsiz sevgisi ve aynı zamanda en büyük endişe, korku ve kaygısı demek” açıklamasında bulunan Gizem Altıntaş sözlerine şöyle devam etti: “Ben anne olunca büyüdüm. Onlarla kendimi tanıdım ve geliştim. Onlar sayesinde hayatın anlamını ve kendimi buldum aslında. Hayatımın en güzel, en paha biçilemez deneyimi anne olmak.”

Çocukları ile beraber en çok yapmayı sevdikleri şeyin futbol oynamak olduğunu da ifade eden Altıntaş  “Kızım bile abileri gibi bayılıyor. Spor, hayatlarında daima olsun istiyoruz, zaten bu nedenle de Ankara’da Paris Saint-Germain Futbol Akademisini açtık” dedi.

MAG Hakkında

Mayıs 2023 sayısı ile 207. sayısına ulaşan MAG Dergi dopdolu içeriği, Anneler Günü özel dosya konusu, dekorasyon ve yazarları ile www.magdergi.com.tr, Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, TürkTelekom E-Dergi, Magzter, Dijitalbasın, dMags ve https://www.magdergi.com online olarak okurlarıyla buluşuyor. Keyifli içeriğimizi ve gündeme dair gelişmeleri @magdergi Instagram hesabından takip edebilir, Trendyol ve N11.com siteleri üzerinden de MAG Mayıs sayısına ulaşabilirsiniz.

Son Güncelleme: 10.05.2023 14:35
Gizem altıntaş  Anne  Mag dergisi  Anneler günü   
Qavun

YORUMLAR

booked.net