İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım İlindeki Medya Gruplarını Ziyaret Etti

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım İlindeki Medya Gruplarını Ziyaret Etti
SİYASET A- | A+   13.01.2022 12.27
Qavun

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım çalışan gazeteciler günü dolayısıyla ilindeki gazeteleri ve medya gruplarını tek tek ziyaret etti. Dün de (12 Ocak 2022) AY Medya Grubunu ziyaret etti.

Gaziantep Ay Medya grubunu ziyaret eden Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım ve Arkadaşları Türkiye'nin ve Gaziantep'in sorunlarını konuştular. İYİ Partinin bu sorunlar karşısında İYİ Parti'nin çözüm planları gündeme getirildi. 

Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım, basın mensuplarının ve siyaset insanlarının yaptıkları vazifelerinin çok şerefli ve itibarlı bir meslek olduğunu çünkü; bu görevin topluma hizmet niteliği taşıdığını dile getirdi. Vatandaşın dertlerini ve isteklerini herkesten önce gazetecilerin duyacağını ve dile getirdiğini belirten İl Başkanı görüşme sırasında verdiği demecin bir kısmı TV'de yayınlanmak üzere kameraya çekildi.

Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım, konuşmasında ayrıca AKP iktidarı döneminde uygulanan Paraya Dayalı Ekonomik yöntemin artık tıkandığını ve acilen Üretim Ekonomisine geçilmesi gerektiğini belirtti. Böylece istihdamın ihracatın artacağını ve bunun etkisiyle de fakirliğin azalacağını belirtti. 

Kaynak: Tüm fotoğraf ve bilgiler İYİ Parti Gaziantep il Başkanlığı twitter paylaşımından alınmıştır. 

Son Güncelleme: 13.01.2022 14:55
Gaziantep  İl başkanı  Celal yıldırım  İyi̇ parti   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi

booked.net