İYİ Parti Seçim Kampanyası: 'Tarih Yazacağız! Birlikte Kazanacağız!'

İYİ Parti Seçim Kampanyası: 'Tarih Yazacağız! Birlikte Kazanacağız!'
SİYASET A- | A+   28.03.2023 14.13
Qavun

IYI Parti'nin 2023 seçimlerine yönelik yeni kampanyası; ‘’Tarih Yazacağız!’’ ve ‘’Birlikte Kazanacağız!’’ sloganlarıyla Türkiye genelinde billboardlarda yerini aldı.

Kampanyada; IYI Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in Sayın Ekrem İmamoğlu ve Sayın Mansur Yavaş ile olan fotoğrafı; “Tarih Yazacağız!” sloganıyla, Kemal Kılıçdaroğlu ile olan fotoğrafı ise; “Birlikte Kazanacağız!” sloganıyla Türkiye genelinde billboardlara yansıdı.

Ayrıca Partinin resmî sosyal medya hesabı üzerinden;

“Milletin sesi neredeyse; biz oradayız! Milletin iradesi neredeyse; biz oradayız! Milletin derdi neredeyse; çözümlerimizle birlikte, biz oradayız! Milletimizin açtığı yolun önünde, hiçbir engel duramaz. Bu yolu yürümeye, hep birlikte devam edeceğiz! Birlikte Kazanacağız! Tarih Yazacağız!” notuyla paylaşılan videoda;

IYI Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in sıklıkla dile getirdiği; ‘’Millet iradesi’’ kavramına vurgu yapılarak; 2019 yılındaki belediye seçimlerinden, 2020 yılından itibaren yürüttüğü esnaf gezilerinden, Saraçhane konuşmasından, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile beraber gittikleri deprem bölgesi ziyaretinden ve 6 siyasi parti liderinin bir arada olduğu görüntüler yer aldı.

Son Güncelleme: 28.03.2023 14:13
Meral akşener  İyi̇ parti  Tarih yazacağız  Seçim kampanyası 
Qavun

YORUMLAR

booked.net

 

Trend Haberler