Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a seslendi: Geliyor gelmekte olan, ne zamana kadar kaçacaksın?

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a seslendi: Geliyor gelmekte olan, ne zamana kadar kaçacaksın?
SİYASET A- | A+   20.09.2021 19.00
Qavun

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, seçimden kaçmakla suçladığı AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medya hesabı üzerinden yüklendi. Erdoğan’ın, gençlere yönelik kullandığı ifadelere tepki gösteren Kılıçdaroğlu, bir kez daha erken seçim çağrısı yaptı.

Kemal Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

ÜLKENİN EVLATLARINI AZARLAR GİBİ KONUŞAMAZSIN!

“Erdoğan demeç veriyor, yüzünde sevginin zerresi yok. Halkından nefret eden bir figür… Tutamıyor kendisini, günlük 22 Lira’ya karşılık gelecek şekilde, aylık 650 Lira olan bursları ile ilgili öğrencilere “Elinize dizinize dursun ya!” diyor. Kime diyor? Ülkemizin evlatlarına Erdoğan, bu ülkenin evlatlarıyla, azarlar gibi konuşamazsın. Sen onlara hizmet etmek için oradasın. İşini düzgün yap!”

O ÇOCUKLARIN ANNE BABALARININ VERGİLERİ SARAYLARA HARCANIYOR

“Erdoğan, üstelik sen kimseye bir şey de vermiyorsun. Ülkenin anne-babalarının, evlatlarımıza burs olsun diye ödediği vergileri, kendine Saray yapmak için harcıyorsun. Kalan da yetmediği için, evlatlarımız burssuz, yurtsuz kalıyor.”

CESARETİN VARSA ÇIK KARŞIMA!

“Bugüne kadar sarayını üniversite yapmayı düşünüyordum. Artık yurt yapmayı da düşüneceğim! Gençlerden çalınan her şeyi, onlara geri vereceğim. Senin yanlışlarını, israfını telafi edeceğim. Erdoğan, küfür kıyameti bırak; birazcık cesaretin varsa, çık er meydanına. Seçimden ne zamana kadar kaçacaksın ki! Sen de biliyorsun, geliyor gelmekte olan!”

Son Güncelleme: 20.09.2021 19:00
Kemal kılıçdaroğlu  Erdoğan  Chp   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi