MEB'den uzaktan eğitim açıklaması: Sadece 3 ayı kapsıyor

MEB'den uzaktan eğitim açıklaması: Sadece 3 ayı kapsıyor
EĞİTİM A- | A+   09.02.2021 17.10
Qavun

Milli Eğitim Bakanlığı 'Küresel Salgın Döneminde Uzaktan Eğitim İzleme ve Değerlendirme Raporu' başlığıyla medyaya yansıyan çalışmalarla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada bu çalışmanın uzaktan eğitimin sadece ilk 3 ayını kapsadığı belirtildi.

Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB), 'Küresel Salgın Döneminde Uzaktan Eğitim İzleme ve Değerlendirme Raporu' başlığıyla medyaya yansıyan çalışmanın uzaktan eğitimin sadece ilk 3 ayını kapsadığı belirtildi.

MEB, 'Küresel Salgın Döneminde Uzaktan Eğitim İzleme ve Değerlendirme Raporu' başlığıyla medyaya yansıyan çalışmayla ilgili yazılı açıklama yaptı.

MEB’den yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Medyaya, 'Küresel Salgın Döneminde Uzaktan Eğitim İzleme ve Değerlendirme Raporu' başlığıyla yansıyan çalışma, uzaktan eğitimin sadece ilk 3 ayına ait olup, Haziran 2020’ye kadarki süreci kapsamaktadır. Uzaktan eğitim istatistiklerimize ilişkin güncel veriler, 'Sayılarla Uzaktan Eğitim' başlığıyla kurumsal sosyal medya hesaplarımızdan düzenli olarak paylaşılmaktadır. Uzaktan eğitim süreçlerimize ilişkin daha kapsamlı güncel saha araştırmalarımızı kamuoyu ile paylaşmayı sürdüreceğiz.''
 

Kaynak: POSTA.COM.TR

Son Güncelleme: 09.02.2021 17:13
Mebden  Uzaktan  Eğitim  Açıklaması  Sadece  Ayı  Kapsıyor 
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi