realme 11 Pro Serisi’nde güç ve estetikte Matteo Menotto dokunuşu

realme 11 Pro Serisi’nde güç ve estetikte Matteo Menotto dokunuşu
TEKNOLOJİ A- | A+   24.10.2023 14.40
Qavun

realme, 11 Pro Serisi tasarımını Gucci önceki tasarımcısı Matteo Menotto’nun katkılarıyla gerçekleştirdi. Gündoğumu Beji, Vaha Yeşili, Astral Siyah seçenekleri ve üst düzey tasarımı ile realme 11 Pro Serisi, teknoloji ve lüks dokunuşu bir arada vadediyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası, realme 11 Pro Serisi’ni dünyanın en iyileri Mete Gazoz ve Melissa Vargas’ın yer aldığı reklam filmi ile tanıttı. Yılın amiral gemisi olarak konumlandırılan realme 11 Pro Serisi, yakınlaştırma kapasitesi ile devrim niteliğinde mobil fotoğrafçılık deneyimleri sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda realme Tasarım Stüdyosu ve Gucci önceki tasarımcısı Matteo Menotto’nun katkılarıyla yaratılan olağanüstü tasarımı ile kullanıcılarını yepyeni bir deneyime çağırıyor. 11 Pro Serisi Gündoğumu Beji, Vaha Yeşili ve Astral Siyah olmak üzere, üç renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu. 

Güçlü performans ve zarif tasarımın birleşimi: realme 11 Pro Serisi 

 “Dare to leap” fikrini benimseyen realme, lüks markaların üst düzey tasarım ve işçiliğini dünyanın dört bir yanındaki gençlerle buluşturmak amacıyla, realme Tasarım Stüdyosu ve Gucci'nin önceki baskı ve tekstil tasarımcısı Matteo Menotto, realme 11 Pro Serisi için özel bir tasarıma ortaklaşa imza attılar.

Matteo Menotto, çantalar ve diğer tekstil ürünleri için moda baskı tasarımları yaratmasıyla tanınır. Popüler unsurlardan ve sanatsal mirastan ilham alarak özgün bir bakış açısıyla yaratıcı çalışmalara yeni olanaklar açıyor. Baskı modası ve cep telefonu tasarımının birleşimi "Moda Şehri" Milano'dan ilham alıyor. Milano'nun moda kültürü, temel mizacı ve sanatsal atmosferi benzersiz bir estetik ve tasarım ilhamına zemin sağlıyor. realme 11 Pro serisinin yuvarlak şekilli kamera modülü tasarımı yükselen güneşe benziyor, ortadaki sarı çizgi uzaklara uzanan bir yolu sembolize ederken, bej vegan deri caddenin her iki tarafındaki güneşin rengini somutlaştırarak Milano'da güneşin doğduğu güzel anı mükemmel bir şekilde sunuyor.

realme 11 Pro Serisinin arkasındaki özel vegan deri tasarımı, premium çantalardan ve premium araba iç tasarımlarından el yapımı 3D dikişler ve premium araba iç tasarımlarından elde edilen 3D dokuma dokusu gibi üst düzey deri çantalardan ve kamera çantalarından türetilmiştir. 

Farklı stiller için üç çarpıcı renk

realme 11 Pro Serisi, genç nesillerin estetik ihtiyaçlarına hitap eden, modaya uygun tasarımı ve renk seçenekleri ile öne çıkıyor. realme 11 Pro+ 5G, Gündoğumu Beji, Vaha Yeşili ve Astral Siyah olmak üzere üç renk seçeneğini, realme 11 Pro 5G  ise Gündoğumu Beji ve Astral Siyah  renk seçeneklerini  kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

realme teknolojiyestetik tasarımı ile sunuyor

Moda trendlerine uygun estetik tasarımının yanı sıra realme 11 Pro Serisi, amiral gemisi görüntü standardına bağlı kalarak "amiral gemisi görüntülerinin yaygınlaştırılması" yönünde önemli bir adım atıyor. realme 11 Pro+ 5G, 200MP SuperZoom Kamera ve Otomatik Yakınlaştırma modu, SuperOIS, Ay Modu, Süper Grup Portresi ve daha fazlası gibi bir dizi kamera özelliği ile birlikte geliyor.

realme hakkında: 

realme, en son teknolojileri daha erişilebilir hale getirerek akıllı telefon ve AIoT pazarında fark yaratan küresel bir tüketici teknolojisi şirketidir. realme, üstün özelliklere, kaliteye ve trend belirleyen tasarımlara sahip bir dizi akıllı telefon ve yaşam tarzı teknolojisi cihazını erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunmaktadır. 

Sky Li tarafından 2018 yılında kurulan ve "Dare to Leap" ruhuyla hareket eden realme, sadece beş yıl içinde dünya çapında 30 pazarda ilk 5 akıllı telefon oyuncusundan biri haline geldi. realme, Çin ve Güneydoğu Asya, Güney Asya, Avrupa, Rusya, Avustralya, Orta Doğu, Latin Amerika ve Afrika dahil olmak üzere dünya çapında 61 pazarda 160 milyondan fazla kullanıcıya sahip.  

Marka ve ürünlerle ilgili daha detaylı bilgiye ise www.realme.com adresinden ulaşılabilir.  

Son Güncelleme: 24.10.2023 14:40
Realme 11 pro  Matteo menotto dokunuşu  Cep telefonu   
Qavun

YORUMLAR

booked.net

 

Trend Haberler