Seyitgazi ve Beylikova’da sinema heyecanı  

Seyitgazi ve Beylikova’da sinema heyecanı  
KÜLTÜR SANAT A- | A+   04.08.2022 13.47
Qavun

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin gelenekselleştirdiği ve 11 Ağustos’a kadar sürecek “Açık Hava Sinema Geceleri” adlı nostalji etkinlik Seyitgazi ve Beylikova ilçelerinde büyük bir ilgiyle karşılandı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından “Açık Hava Sinema Geceleri” etkinlikleri sinema salonlarının bulunmadığı Günyüzü, Mihalıççık, Alpu, İnönü, Seyitgazi ve Beylikova olmak üzere 12 kırsal ilçede sinema etkinliklerini gerçekleştiriyor.

Seyitgazi Cumhuriyet Meydanı ve Beylikova Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan açık hava sinema etkinliklerine katılım sağlayan Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe yaptığı konuşmasında , “Büyükşehir Belediyemiz her yıl ilçemizde sineme geceleri düzenliyor. Başta Başkanımız Yılmaz Büyükerşen olmak üzere tüm emek verenlere teşekkür ederim. İlçemizde sinema salonu olmadığı için bu tür etkinlikler düzenlenmesi çok güzel” ifadelerini kullanan Tepe, konuşma sonrasında vatandaşlara birlikte film izledi.

Açık Hava Sinema Geceleri adlı etkinlik kapsamında düzenlenen gecede, Büyükşehir Belediyesi görevlileri tarafından ücretsiz olarak mısır ve gazoz ikram edildi.

Her yaştan vatandaşlın bir araya gelen vatandaşlar, nostalji sinema etkinliğiyle ilgili şu ifadeleri kullandı: “İlçelerimizde böylesi güzel bir etkinliğin yapılmasından dolayı çok mutlu olduk. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’e çok teşekkür ederiz. İlçesakinleri olarak bu türden etkinliklerin devamını diliyoruz. Sadece ilçede yaşayan bizler değil aynı zamanda misafirlerimiz de bu etkinliğe katıldılar. Çok güzel bir akşam yaşadık. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.”


Hibya Haber Ajansı

Son Güncelleme: 04.08.2022 13:47
Eskişehir  Seyitgazi  Beylikova  Sinema   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi

booked.net