Temel Karamollaoğlu’ndan Erdoğan'ın Açıklamasına Yanıt

Temel Karamollaoğlu’ndan Erdoğan'ın Açıklamasına Yanıt
SİYASET A- | A+   18.11.2021 10.39
Qavun

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın “Temel Bey’in yaptığımız görüşmeye ilişkin anlattıkları yüzde 50+1 kısmı hariç gerçeği yansıtmıyor” açıklamasına yanıt verdi. Karamollaoğlu, “Şahsen hem şaşırdım hem de üzüldüm” dedi.

Halktv.com.tr'da yer alan habere göre: 

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Temel Bey'in yaptığımız görüşmeye ilişkin anlattıkları yüzde 50+1 kısmı hariç gerçeği yansıtmıyor" açıklamasına cevap verdi. Karamollaoğlu, "Şahsen hem şaşırdım hem de üzüldüm. Ben konuşmadan hemen sonra dostane bir görüşme oldu. Her noktada anlaşmamak üzere anlaştık dedim. Birçok konuya temas ettik. Sayın Erdoğan'ın '50+1 hariç hiçbirisi doğru değil' Ne söylemişim de doğru değil? Çok üzüntü verici bir durum" ifadelerini kullandı.

Tayyip Erdoğan'ın Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile Beştepe'de yaptığı görüşmenin yankıları sürüyor.

Karamollaoğlu'nun Beştepe'deki görüşmenin ardından yaptığı açıklamalara Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Temel Bey’in yaptığı açıklamalar maalesef gerçeği yansıtmıyor. Burada tek doğru olan 50+1 açıklaması. Bunun dışındaki açıklamalarından dolayı maalesef çok üzgünüm. Biz bu görüşmede iki kişiydik. Sadece Temel Bey ve ben vardık. İade-i ziyaret düşünüyordum, ancak bu sakıt oldu" demişti.

Erdoğan'ın bu sözlerine Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu Sputnik Türkiye Radyosu'nda yaptığı konuşmada yanıt verdi. Karamollaoğlu, "Son derece şaşırdım ve üzüldüm. Ne söylemişim de doğru değil" ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 18.11.2021 10:39
Temel karamollaoğlu  Saadet partisi  Erdoğan   
Qavun

YORUMLAR

yakındaki eczaneler nöbetçi

booked.net