Ünlü Rapçi Murda, ‘Dua Tour 2023’ Kapsamında İzmir, Ankara ve İstanbul’da sahne alacak

Ünlü Rapçi Murda, ‘Dua Tour 2023’ Kapsamında İzmir, Ankara ve İstanbul’da sahne alacak
MAGAZİN A- | A+   10.05.2023 10.58
Qavun

Son dönemin yıldızı parlayan rapçilerinin başında gelen Murda, 6 Haziran’da İzmir ile başlayan ‘Dua Tour 2023’ turnesi kapsamında Türkiye’deki hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Müziğe Hollanda'da başlayan, Bizey, Kraantje Pappie ve Ronnie Flex gibi dünyaca tanınmış hip-hop sanatçılarıyla gerçekleştirdiği çalışmaların ardından Ezhel’le birlikte hayata geçirdikleri ‘Aya’ şarkısı ile geniş kitlelere ulaşmayı başaran Murda’nın İzmir, Ankara ve İstanbul’da vereceği konserlerin biletlerinin satışına devam ediliyor.

Kendine has üslubu ve şarkı sözleriyle dikkat çeken Murda, Türkiye ve Avrupa’nın pek çok ülkesinde sevenleri ile buluşacağı ‘Dua Tour 2023’ kapsamında; 6 Haziran’da İzmir Arena, 7 Haziran'da Ankara ODTÜ MD Vişnelik ve 17 Haziran'da İstanbul Maximum UNIQ Açıkhava’da sevenleriyle buluşacak.

Murda konser biletlerine charmenko.net/murda üzerinden ulaşabilirsiniz.

Charm Music Hakkında

Temelleri 80’li yılların ortalarına doğru atılan ve Talent Buying, Event Promoting ve Artist Agency kollarını tek çatı altında toplayan Charmenko bünyesindeki Charm Music, yılların getirdiği tecrübe ve bağlantılarıyla müzik sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Event Promoting alanında kurulduğu zamandan bugüne binlerce sanatçı ve şovu dinleyicilerle buluşturan Charm Music etkinliklerinde Ed Sheeran, Radiohead, Nick Cave, Green Day, Florence + The Machine, Rammstein, Beyoncé, The Cure, Rihanna, Muse, Sigur Rós, Luciano Pavarotti, David Bowie, Elton John, George Michael, Einaudi, Tom Waits, U2, Lauryn Hill, Oasis, Lou Reed, Portishead, Blur, Tracy Chapman gibi birçok sanatçı sahne aldı.

Son Güncelleme: 10.05.2023 10:58
Rapçi murda  Dua tour 2023  Sahne  Konser   
Qavun

YORUMLAR

booked.net

 

Trend Haberler